Finanční manažer/ka program SOS povodně 2024

Místo výkonu práce: Olomouc

Doba trvání: nástup ihned, 6 měsíců s možností prodloužení

Úvazek: plný

Přímý nadřízený: Vedoucí programu SOS povodně

Náplň práce, hlavní odpovědnosti:

  • Supervize a řízení finančních, provozních a administrativních procesů v jednotlivých kancelářích
  • Supervize a úkolování administrativního týmu
  • Koordinace administrace a vyplácení darovacích smluv
  • Dohled nad personálními a logistickými aspekty programu
  • Spolupráce s finančním ústředím ČvT a jednotlivými projektovými manažery
  • Dohled nad dodržováním finančních metodik
  • Práce s rozpočtem, sledování čerpání, sestavování finančních zpráv

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání nejlépe v ekonomickém oboru
  • Minimálně dvouletou praxi v oboru (možno uznat i praxi při VŠ)
  • Orientace v podvojném účetnictví
  • Perfektní znalost práce na PC (zejména Excel, Word, Outlook)
  • Orientaci v projektovém účetnictví a obecně ve výkaznictví
  • Orientaci v rozpočtování výhodou
  • Schopnost dotáhnout věci do konce
  • Pečlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • Pestrou a smysluplnou práci v jedné z největších neziskových organizací v ČR
  • Práci, která má skutečný dopad na lepší životy konkrétních lidí postižených povodněmi
  • Profesní růst a metodickou podporu z ústředí organizace
  • Ubytování v místě výkonu práce
  • Flexibilní pracovní dobu a možností práce z domova
  • Skvělé kolegy v týmu, kteří sdílejí podobné hodnoty a zapálení pro věc
  • Otevřenou a neformální firemní kulturu
  • Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
  • 25 dnů dovolené za rok
  • Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
  • Multisport kartu

Jak se přihlásit?

Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete nám svůj životopis a stručný motivační dopis přes náš přihlašovací formulář

Upozorňujeme, že budou kontaktováni pouze kandidáti, kteří postoupí do užšího výběru. Pohovory budou probíhat průběžně a pozice bude po obsazení uzavřena.

Člověk v tísni se zavazuje předcházet jakémukoli nežádoucímu chování na pracovišti, včetně sexuálního obtěžování, vykořisťování a zneužívání, nedostatku integrity a finančních nesrovnalostí, a rovněž podporovat blaho dětí i dospělých, s nimiž Člověk v tísni spolupracuje. Člověk v tísni očekává, že všichni zaměstnanci budou plnit pracovní povinnosti v souladu s etickým kodexem a strategickými pravidly organiace (k dispozici na: https://www.peopleinneed.net/key-policies-4142gp).

Zaměstnanci Člověka v tísni absolvují odpovídající úroveň školení. Všechny pracovní nabídky podléhají ověřením referencí a kontrole trestního rejstříku. Naším cílem je zajistit rovnost pohlaví v naší organizaci a povzbuzujeme uchazeče z různorodého prostředí, aby se přihlásili.