Pracovník/pracovnice Předškolního klubu Kladno

typ pozice: placená
lokalita: Kladno a okolí
termín nástupu: dohodou
výše úvazku: práce na celý, případně i zkrácený úvazek

Chcete dělat smysluplnou práci a pomáhat lidem v obtížných životních situacích? Máte zájem být součástí multidisciplinárního, dynamického a přátelského týmu sociálních pracovníků? Nesedět celý den v kanceláři, ale v pracovní době vyrazit i do terénu, poznávat při tom příběhy dětí a jejich rodin a dokázat jim pomoci s jejich těžkostmi? Pak hledáme právě Vás!

Do našeho středočeského týmu nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici pracovník/pracovnice Předškolního klubu v Kladně.

Konkrétní náplň práce pracovníka/pracovnice Podpory vzdělávání:

  • pracuje skupinově s předškolními dětmi v klubu, který je zaměřen na děti ze sociálně znevýhodněného prostředí,
  • individuálně připravuje děti na vstup do přípravné třídy ZŠ či MŠ,
  • konzultuje s rodiči a poskytuje jim informace o vzdělávacím systému,
  • zajišťuje přípravu pedagogických pomůcek a materiálů,
  • pomáhá při zápisech dětí do škol a školek (poradenství, pomoc s vyplňováním formulářů, doprovod),
  • zaznamenává postup v klientských případech, pracuje s dokumenty,
  • spolupracuje s mateřskými a základními školami – s jejich vedením a pedagogy, v oblasti Kladno a okolí a dalšími službami v rámci organizace i mimo ni.

Naše očekávání:

  • silná motivace,
  • zájem o danou problematiku a ochota dál dále vzdělávat,
  • samostatnost, zodpovědný a aktivní přístup,
  • trestní bezúhonnost,
  • znalost práce na PC (zejména Excel, Word, Outlook, Microsoft Teams).

Vše ostatní potřebné pro výkon práce vás naučíme!

Nabízíme:

  • práci na celý, případně i zkrácený úvazek,
  • nástupní hrubou mzdu 26 000 – 29 000 Kč na plný úvazek (dle zkušeností) s možností dalšího navýšení po zaučení,
  • práci v Kladně a okolí,
  • 25 dní dovolené,
  • svobodné a přátelské pracovní prostředí,
  • smysluplné pracovní uplatnění,
  • částečně flexibilní pracovní dobu (s ohledem na provoz Předškolního klubu), u nás není problém být zároveň zaměstnancem a rodičem, studentem.

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím formuláře ZDE.

Pracovní pohovory budou probíhat průběžně. K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti.

Bližší informace na Středočeský kraj - Člověk v tísni (clovekvtisni.cz)

Hodnocení naší organizace jako zaměstnavatele najdete zde: Člověk v tísni, o.p.s. - očima zaměstnanců – Atmoskop.cz

Těšíme se na Vaše odpovědi.